Seznam nezodpovězených otázek

18. února 2013 v 20:25 | Will
Každý se nikdy zabýváme otázkami na které si nedokážeme odpovědět, možná to nemumíme nebo a to je velmi často nechceme.Proto jsem se rozhodla udělat jakýsi senam otázek, kterými se rádi zabýváme, nebo které nám nedají spát. Kdykoliv Vás některá napadne, stačí napsat do komentářu (prosím nepište otázky tipu Kolik je hodin? atd. ) také se mužete pokusit na některé odpovědět. Možná se časem ukáže, jak moc nesmyslné byly věci, které nám nedali spát !

Seznam nezodpovězených otázek

 1. Mužeme být někdy opravdu štastní ?
 2. Kdybych mohla vrátit čas , udělala bych to ?
 3. Zažijí naše děti ještě dětství ? ( Myslím tím hraní si s panenkam nebo autíčky)
 4. Proč májí lidé potřebu mluvit sprostě nebo se pomlouvat ?
 5. Je snad strach o sebe silnější než láska nebo pravda ?
 6. Nepřekračuje touha po penězích naší určitou hranici ?
 7. Proč za všechno požadujeme odměnu, některé vci jsou snad samozřejmé ne ?
 8. Kolik % lidí ještě dodržuje pravidla slušného chování ?
 9. Ubližujeme radji sami sobě než někomu jinému ?
 10. Je možné zbavit se nervozity ?
 11. Proč vždy zmiňujeme hlavně ty špatné vzpomínky ?
 12. Dodržujeme ještě sliby ?
 13. Ovliňuje nás osud ?
 14. Nebo my ovlivňujeme osud ?
 15. Proč se cítíme sami ačkoliv máme přátelé ?
 16. Mužu se zamilovat na první pohled ?
 17. Je nevinná lež vážně nevinná ?
 18. Jsem blázen já nebo ty nebo my ?
 19. Proč je spravedlnost tak slépá ?
 20. Kolik je na světě dní... než príjde poslední ?
 21. Kdy mě už přestane bolet hlava ?!!
 22. Kdy si lidé uvědomí, jak moc je důležité umět odpouštět...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moss Moss | Web | 19. února 2013 v 15:58 | Reagovat

1. Ano, můžeme, pokud máme přesně to, co si přejeme tak ano, jenže je to také o tom, že nesmíme být zbytečně nároční, to nám totiž na našem štěstí ubírá. Nebo můžeme být šťastní pokud se jedná o určitý okamžik, den, týden.

2. Myslím, že hodně lidí mi do nekonečna vracelo čas. Protože by se jim třeba častokrát nelíbily následky a nebo by pouze chtěli prožít znovu daný okamžik, být mladší, mít delší život.

3. Určitě zažijí, i když už budou v dřívějším věku požadovat elektroniku. Vývoj sice jde do předu, ale stále si ještě chvíli budeme hrát s takovými hračkami.

4. Uvolňuje to jejich pocity.. Proto to dělají. Uklidňuje je to a nebo jsou zkrátka už tak zvyklí. Touží po zajímavosti.

5. Jak u koho, ale především to tak bude. U většiny obyvatel na této planětě. Je to dáno výchovou a vlastnostmi, který každý má. Nemůže se to posuzovat tak stroze.

6. Myslím, že překračuje, protože v dnešní době by lidé udělali téměř cokoliv pro peníze, ovšem opět jde o výchovu. Někteří lidé zkrátka mají i jiné hodnoty.

7. Pro dobrý pocit, proto lidé chtějí odměnu. Dnešní společnost nás učí a především nutí být tu pouze jen sami za sebe. Opět dáno výchovou a kulturou společnosti. Chtějí, aby jejich schopnosti byly oceněny a nebylo to pouze pro nic.

8. Velmi málo procent, dnešní doba nás nenutí ke slušnému chování, ovšem takto je to především jen v Evropě. Protože ve východních státech jsou vedeni ke slušnému chování.

9. To je opět podle osobnosti člověka, někdo rád ubližuje sám sobě i ostatním a někomu zase dělá příjemně, když ublíží druhým, cítí se mocný. Někdo je tak bojácný a depresivní, že jde raději po sobě.

10. Je to možné! Člověk se může zbavit všeho, jde o sebekontrolu, chce to hodně tréniku, ale pokud chceme, můžeme být úspěšní.

11. To nedělají všichni, dělají to pouze lidé, kteří nejsou sami se sebou přímo smíření. Je to tím, že se potřebují politovat. Obyčejná sebelítost. Což většina ani nevidí.

12. Jak kdo, opět podle výchovy. Ovšem hodně lidí rádo slibuje, ale zapomíná na dodržení dané věci. Je to spíše nepozornost, či milosrdná lež, kdy nechceme, aby byl na nás dotyčný naštvaný, tak to zkrátka necháme vyplynout časem.

13. Je to opět podle toho, jak kdo tomu přikládá míru důležitosti. Pokud v to věřím, tak mě to ovlivňuje.

14. Opět podle toho, kdo v co věří, pokud věřím, tak ovlivňuji.

15. Cítíme se sami, protože často potřebujeme porozumění. Tím myslím, potřebujeme člověka, který s námi bude prožívat i ty zlé věci, jenže to je těžké najít. A jelikož se většině lidí nedostává empatie.

16. Spoustu lidí může, protože je to pouze chemická reakce v našem těle.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama