Utrhnete-li někomu křídla, nemůže vzlétnout !!

11. prosince 2013 v 23:36 | Will |  My creation
Utrhnete-li někomu křídla, nemůže vzlétnout !!

To ví přeci, každý alespoň lehce vzdělaný člověk a přes to se zde najde tolik jedinců, kteří to nechápou. Jedinci,kteří mají mozek podobný tomu opičímu, jedinci co trhají křídla všemu a všem. Občas mě mrzí, že těchto jedinců je mezi námi více než zdrávo...

Ale proč vlastně ty křídla trhají ?
Proč ničí sny a touhy ostatních ?
Proč kazí životy ?

Ano to jsou oni, ti kteří nás uvrhují do problémů.To jsou ony, záporné postavy v našich životech, zabraňují vzlétnout za svým štěstím.To oni nám kradou naše "křídla" naše naděje a ambice, naše sny.

Tito jedinci, totiž milují pocit nadvlády nad ostatními, milují to,že mají moc. Dělá jim radost někomu vzít naději a potopit ho ještě níže. Tito jedinci se tedy, dle mého názoru, stávají znovu zvířaty...
Omyl tito jedinci jsou zvířata.... Ale pročpak, tedy evoluce a pokrok či rozvoj nezamezily těmto jedincům vývoj ?!
Měli bychom to moc snadné....a o tom přeci život není.Jestliže se s těmito jedinci setkáte, zapamatujte si prosím jednu větu.

Utržená křídla nemůžou vzlétnout,ale jestli jste moudří najdete způsob, jak létat bez nich
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sheppard Sheppard | E-mail | Web | 21. prosince 2013 v 15:34 | Reagovat

Pěkně napsaná motivační mini-úvaha! Z evolučního hlediska se nic nedělí na špatné a dobré - vše chce jen zachovat a dále rozšířit své geny. A jelikož vesmír funguje tak, jak funguje, vždycky tu budou oba póly (dobří a špatní lidé) a pak většina "někde uprostřed". V jedné knížce, kterou napsal docela uznávaný biolog, fakt bylo napsáno, že obecně platí, že určité živočišné společenství (včetně toho lidského) s sebou vždycky nese určité procento parazitů a škůdců.
Ale dost evoluční biologie, ta poslední věta je opravdu moc pěkná a pravdivá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama